MENU

FILMY

3416
5

Proces powstawania notatek graficznych można sfilmować. Rysowanie wielkoformatowych notatek może być tłem w relacji z konferencji albo samodzielnym materiałem promującym wydarzenie, firmę czy produkt. Obejrzyj dwa przykłady takich realizacji, wkrótce więcej!

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych 2019 przygotowałam krótki film tłumaczący czym zajmuje się urząd, który powstał po wprowadzenie w życie RODO. Za montaż, tak jak w przypadku innych moich materiałów filmowych odpowiadała niezastąpiona ekipa Sweet Jesus!

EY Crowdsourcing

Film wyjaśniający ideę crowdsourcingu, przygotowany dla EY Crowdsourcing. Rysunkowe i animowane jest tu wszystko, łącznie z logotypem klienta na zakończenie. Dzięki dodaniu napisów w postprodukcji, powstały dwie wersje językowe tego filmu (polska i angielska).

Kogena

“Nie nauczysz się jazdy na rowerze oglądając Tour de France”. Firma Kogena zajmuje się maksymalnie praktycznymi szkoleniami związanymi z tematami sprzedaży i obsługi klienta, a ja przygotowałam o tym krótki explainer video.

Hyper Poland

Z Warszawy do Wrocławia w 23 minuty? Jeśli polscy inżynierowie wygrają konkurs SpaceX Hyperloop POD Elona Muska to będzie to bardzo prawdopodobne. Miałam wielką przyjemność narysować krótki film tłumaczący ideę podróży w kapsułach hyperloop.

 

Warsztaty TuEuropeana | Lublin – Remikslab

W październiku 2016 roku w Lublinie odbyły się warsztaty poświęcone cyfrowym zasobom Europeany. W ciągu niecałych dwóch dni zanotowałam graficznie 6 prezentacji i warsztatów! Część z nich widać w relacji podsumowującej te dwa intensywne dni.

MICROSOFT / IMAGINE CUP

Imagine Cup to projekt Microsoft, dzięki któremu pomysły studentów przeradzają się w sprawnie działające firmy. Film wyjaśnia potencjalnym uczestnikom, jakich projektów poszukuje Microsoft i jakiego wsparcia mogą spodziewać się w ramach udziału w ImagineCup.

SEKTOR 3.0

Ogólnopolska konferencja o technologiach dla organizacji pozarządowych, która w 2016 roku odbywa się pod hasłem HumanTech. Miałam ogromną przyjemność narysować materiał ilustrujący program tegorocznego Sektora. Ponad pół godziny rysowania = półtorej minuty filmu!

FESTIWAL ZIELONE GRY

Relacja z konferencji, podczas której miałam okazję tworzyć notatkę graficzną na jednym z warsztatów – “Gry w edukacji pozaformalnej”.