MENU

MAM DLA CIEBIE PREZENT

4364
9

KOLOROWANKA

Obraz “Mleczarka” Vermeera jest dostępny w domenie publicznej, co oznacza, że można go kreatywnie wykorzystywać zgodnie z prawem. Tak więc możesz wydrukować tę stronę, a potem kolorować i dorysowywać co tylko chcesz.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o  dziełach Vermeera, bardzo polecam wirtualną wyprawę do świata jego obrazów stworzoną przez Rijksmuseum w Amsterdamie: https://www.rijksmuseum.nl/en/johannes-vermeer

Pobierz i wydrukuj >

 

 

JESZCZE POLKA NIE ZGINĘŁA

Dla wszystkich spacerujących, plik do wydruku (format A4)

Pobierz i wydrukuj >

 

 

 

WITAJ SZKOŁO*

Przy okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowałam plan lekcji i zajęć pozalekcyjnych. Oprócz zajęć szkolnych, możesz zaznaczyć w jakie dni chodzisz na muzykę, a w jakie na piłkę. Życzę samych piątek dobrej zabawy!

Pobierz i wydrukuj >

* ze specjalną dedykacją dla Janka!

 

 

 

 

kartka na dzień mamy do pobraniaKARTKA Z OKAZJI DNIA MAMY*

Jeśli tak jak ja uważasz, że Twoja mama jest najlepsza na świecie, wydrukuj moją laurkę na kartce A4 (pamiętaj, że najlepiej będzie, jeśli wykorzystasz papier o większej gramaturze niż standardowa).

Pobierz i wydrukuj >

* ze specjalną dedykacją dla mojej Mamy!

 

 

 

 

bezpłatna kolorowanka dla dorosłych KOLOROWANKA

Coś dla dzieci i dorosłych. W sam raz na leniwe wakacje!

Pobierz i wydrukuj >

 

 

 

 

 

szarlotka-instagramprzepis na szarlotkę*

Kiedy moja siostra bierze się za pieczenie, powstają prawdziwe kulinarne dzieła sztuki! Podzieliła się ze mną swoim przepisem na przepyszną szarlotkę, oto on! Smacznego!

* ze specjalną dedykacją dla Doroty!

Pobierz i wydrukuj 

 

 

 

 

magda-rysuje-kolorowankakolorowanka*

Umili Wam jesienne wieczory albo długie zebrania w pracy! Ciekawa jestem jak ten rysunek będzie wyglądał w wersji kolorowej, więc jeśli go pokolorujecie, pochwalcie się tym na Instagramie (i nie zapomnijcie oznaczyć #magdarysuje lub @magda.rysuje). Żeby zacząć kolorować, wystarczy pobrać plik i go wydrukować. Dobrej zabawy!

* ze specjalną dedykacją dla Ani

Pobierz i wydrukuj 

 

 

 

magda-rysuje-kalendarz-lipieckalendarz na lipiec 2016

Taki jednostronicowy kalendarz to dobry sposób na to, żeby wszystkie ważne daty, urodziny najbliższych i plany na cały miesiąc mieć zawsze pod ręką (i o niczym ważnym nie zapomnieć!). Wystarczy pobrać plik i go wydrukować.

* ze specjalną dedykacją dla Noe i Iwony 😉

Pobierz i wydrukuj 

 

 

 

magda-rysuje-alendarz-majkalendarz na maj 2016

Wystarczy pobrać plik i go wydrukować. Taki jednostronicowy kalendarz to dobry sposób na to, żeby wszystkie ważne daty, urodziny najbliższych i plany na cały miesiąc mieć zawsze pod ręką (i o niczym ważnym nie zapomnieć!).

Pobierz i wydrukuj